Monitoring wroclaw

Monitoring zwiększa nasze bezpieczeństwo. Miasta, które zainwestowały w systemy monitorujące obszary zamieszkałe przez ludzi zauważyły znaczący spadek wykroczeń, które wcześniej miały miejsce na tych obszarach. Monitoring nie służy inwigilacji lecz zapewnieniu nam bezpieczeństwa i ochrony naszego mienia. Coraz częściej zakładany w domach nierzadko odstrasza potencjalnych włamywaczy, obawiających się dowodów w postaci filmu.

Po co nam monitoring?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa swoim bliskim, pracownikom firmy czy społeczeństwu mieszkającemu na danym terenie coraz częściej wybiera się monitoring. Niewielkie, nowoczesne kamerki zamontowane w miejscach szczególnie narażonych na wystąpienie sytuacji groźnej dla naszego zdrowia, nierzadko odstraszają przestępców przez popełnieniem czynu karalnego. Niestety, gdy dojdzie do nieprzyjemnych sytuacji, film przeniesiony w pamięci kamerki na odpowiedni nośnik stanie się dowodem w sprawie.

 

kamera-artykul-monitoring

INTELI – lider na rynku monitoringu

Firma INTELI jest liderem na rynku monitoringu. Działająca na terenie Polski firma zyskała uznanie pośród klientów. Wysokiej klasy usługi świadczone przez INTELI zadowolą najbardziej wymagających klientów. Specjaliści wchodzący w skład zespołu nie tylko przyjmą zamówienie ale doradzą i zaproponują urządzenia, które zaspokoją nasze potrzeby. Najwyższej jakości sprzęt oferowany przez firmę monitoringową, z pewnością posłuży nam przez wiele lat. Gwarancją jakości produktów oferowanych przez INTELI jest materiał, który został wykorzystany w procesie produkcji poszczególnych elementów zestawu monitoringowego. Ta dynamicznie rozwijająca się firma inwestuje w jakość.

Firma INTELI wie, jak ważna jest prawidłowa konfiguracja systemu, dzięki której telewizja przemysłowa działa bez zakłóceń i pozwala dokładnie monitorować wybrany obiekt.

 

Monitoring Wrocław

Zestaw do monitoringu

Montaż monitoringu proponowany przez firmę INTELI nie należy do wymagających. Poza zestawem do monitoringu firma oferuje wiele akcesoriów, które mogą stanowić uzupełnienie wybranego zestawu. Należą do nich: kable, odpowiednie dyski twarde, zasilacze, wtyki oraz sprzęt sieciowy. Wiele spośród oferowanych zestawów nadaje się do rozbudowy. Dokonując zakupu kolejnych kamer, zwiększamy monitorowany obszar. Każdy z zestawów na życzenie klienta można spersonalizować, tak by w pełni wykorzystać możliwości techniczne sprzętu.

Firma INTELI świadczy usługi na terenie całego kraju, jednakże miastem, w którym założyła siedzibę jest Wrocław. Tak więc monitoring Wrocław jest centrum, w którym możemy uzyskać wszelkie informacje dotyczące nowej oferty zestawów do monitoringu.

Monitoring Wrocław na już